Zakázková výroba

Doporučujeme

Firma Biosfor svým zákazníkům nabízí speciální zakázkovou výrobu v oblasti zemědělských produktů, ekologických technických přípravků a nejrůznějších domácích čistidel. Všechny naše stimulátory růstu a jiné výrobky jsme schopni zajistit ve velice rychlé době a téměř v jakémkoliv množství. Následně zboží zabalíme dle přání zákazníka. Naše přípravky jsou testovány na akreditovaných zkušebních pracovištích, kde dlouhodobě vykazují nezanedbatelný až výrazně pozitivní vliv na výnos zemědělských plodin. Srovnávací pokusy vykazují obvykle lepší výsledky, než konkurence.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Slepotice

Další produkty dodavatele

Stimulátor růstu

Stimulátor růstu

Stimulátory rostlinného růstu naší výroby představují výsledek dlouhodobého výzkumu v laboratořích. Firma Biosfor je ryze českým výrobcem regulátorů růstu rostlin a dalších pomocných látek pro zemědělskou prvovýrobu. Všechny naše produkty jsou patentově chráněny a pyšní se označením Český výrobek.

Technické přípravky

  • Lokalita : Slepotice

Stimulátory růstu

  • Lokalita : Slepotice

Listové hnojivo Folit

  • Lokalita : Slepotice
Listová hnojiva

Listová hnojiva

Pravidelná výživa půdy a ošetření kvalitními hnojivy jsou důležitým úkolem každého zemědělce. Půdu je třeba pravidelně vyživovat tak, aby její plodiny pro nás byly co nejužitečnější a pěstování co nejefektivnější. K tomu slouží kvalitní zemědělská hnojiva, která však ovlivňují rostliny a půdu pouze ...

Listová hnojiva

  • Lokalita : Slepotice
stimulátor růstu a vývoje rostlin

Stimulátor růstu a vývoje rostlin Sunagreen

Zavedený stimulátor růstu a vývoje rostlin určený k optimalizaci počtu produktivních odnoží obilnin a k navýšení výnosu a kvality. Využitelný je také ke zvýšení výnosu a kvality cukrovky a brambor.

Kontakt

BIOSFOR, s.r.o.

Adresa
Slepotice 36, 530 02 Slepotice
E-mail
email
Web
https://www.biosfor.cz/
Telefon
+420739429746


Kontaktní formulář