Listová hnojiva

Doporučujeme

Pravidelná výživa půdy a ošetření kvalitními hnojivy jsou důležitým úkolem každého zemědělce. Půdu je třeba pravidelně vyživovat tak, aby její plodiny pro nás byly co nejužitečnější a pěstování co nejefektivnější. K tomu slouží kvalitní zemědělská hnojiva, která však ovlivňují rostliny a půdu pouze v pozitivním směru. V nabídce firmy Biosfor naleznete vícesložková i jednosložková vysoce koncentrovaná hnojiva. Tyto přípravky slouží pro odstranění deficitů jednotlivých složek půdy. Je proto třeba vybírat pečlivě a dle potřeb země i pěstovaných plodin.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Slepotice

Další produkty dodavatele

Stimulátor růstu

Stimulátor růstu

Stimulátory rostlinného růstu naší výroby představují výsledek dlouhodobého výzkumu v laboratořích. Firma Biosfor je ryze českým výrobcem regulátorů růstu rostlin a dalších pomocných látek pro zemědělskou prvovýrobu. Všechny naše produkty jsou patentově chráněny a pyšní se označením Český výrobek.

Technické přípravky

  • Lokalita : Slepotice

Stimulátory růstu

  • Lokalita : Slepotice

Listové hnojivo Folit

  • Lokalita : Slepotice
Zakázková výroba

Zakázková výroba

Firma Biosfor svým zákazníkům nabízí speciální zakázkovou výrobu v oblasti zemědělských produktů, ekologických technických přípravků a nejrůznějších domácích čistidel. Všechny naše stimulátory růstu a jiné výrobky jsme schopni zajistit ve velice rychlé době a téměř v jakémkoliv množství. Následně zb...

Listová hnojiva

  • Lokalita : Slepotice
stimulátor růstu a vývoje rostlin

Stimulátor růstu a vývoje rostlin Sunagreen

Zavedený stimulátor růstu a vývoje rostlin určený k optimalizaci počtu produktivních odnoží obilnin a k navýšení výnosu a kvality. Využitelný je také ke zvýšení výnosu a kvality cukrovky a brambor.

Kontakt

BIOSFOR, s.r.o.

Adresa
Slepotice 36, 530 02 Slepotice
E-mail
email
Web
https://www.biosfor.cz/
Telefon
+420739429746


Kontaktní formulář