Bezolejové kompresory šroubové

Čistý oleje prostý tlakový vzduch je primárním požadavkem řady výrobních aplikací pro zajištění plynulé a spolehlivé výroby a kvality vlastních produktů. Ze sortimentu TECHNO-AIR jsou pro tyto provozy s nejvyššími nároky na čistotu vzduchu určeny šroubové kompresory série PS-KAT (9 až 75kW), PS-AS a PS-WS (75 až 200kW) konstruované pro dodávku tlakového vzduchu bez přítomnosti oleje. Kompresory jsou stavěny s odolností pro nepřetržitý provoz. Jsou to rotační objemové stacionární odhlučněné jednostupňové nebo dvoustupňové šroubové kompresory skříňového provedení s kompletním vybavením. Stlačování se dosahuje šroubovým blokem absolutně bez přítomnosti oleje na straně vzduchu (série PS-AS, PS-WS) popř. blokem mazaným s integrovanou technologií katalytického odloučení oleje z tlakového vzduchu (série PS-KAT), garantující technicky oleje prostý vzduch. Chlazení volitelné vzduchem nebo vodou. Přímý pohon šroubové jednotky přes pružnou spojku nebo převodovku. Šroubové kompresory bezmaznéVýznamným faktorem pro volbu šroubového kompresoru je vedle požadovaných výkonových parametrů i volba způsobu jeho regulace. Polohová regulace s režimem -tlakování-časově a tlakově řízeným chodem naprázdno-stop je standardním provedením šroubových kompresorů, využívanou alternativou pro stabilní spotřeby vzduchu je i tzv.proporcionální chod kompresorů s eliminací opakovaných startů. Výhodou kompresorů tohoto typu jsou příznivé pořizovací náklady. Plynulá regulace výkonnosti šroubových kompresorů změnou otáček motoru frekvenčním měničem je nejhospodárnějším způsobem řízení chodu, které umocňuje přednosti šroubových kompresorů. Plynulá regulace přináší především úspory energie okolo 25 až 40% a nižší opotřebení v porovnání se standardními šroubovými kompresory s polohovou regulací. Technické přednosti sice zvyšují pořizovací cenu, ta se však rychle vrací v úsporách za energii.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Jablonec nad Nisou

Zajímavé produkty jiných firem

Výfuky

Výfuky

Naše firma se zabývá výrobou výfuků, potrubí stacionárních agregátů a nákladních vozidel, stavebních strojů, sněžných a speciálních vozidel, výroba tlumičů výfuků a výfukových soustav na zakázku.

Prostorové ohýbání a zakružování trubek

Prostorové ohýbání a zakružování trubek

Naše firma se specializuje na práci v odvětví CNC a NC ohýbání profilů v kombinaci s CNC zakružováním s proměnným poloměrem. Přesné prostorové ohýbání a zakružování trubek a profilů za studena na strojích nové generace: tváření za studena, s trnem i bez trnu, ohýbání v prostoru, ohýbání různ...

Kompresorové stanice na klíč Techno-Air

  • Lokalita : Jablonec nad Nisou

Kompresory Techno-Air

  • Lokalita : Jablonec nad Nisou

Svařované trubky a profily

  • Lokalita : Svaté Pole

Elektromontážní práce

  • Lokalita : Veverské Knínice

Potrubní rozvody tlakového vzduchu

  • Lokalita : Jablonec nad Nisou
Ohýbání profilů

Ohýbání profilů

Provádíme CNC a NC ohýbání profilů.

Technika stlačeného vzduchu Techno-Air

  • Lokalita : Jablonec nad Nisou

Kovovýroba

  • Lokalita : Veverské Knínice

Drátěná výroba

  • Lokalita : Opava

Kondenzační technika ostatní

  • Lokalita : Jablonec nad Nisou

Kontakt

TECHNO-AIR, s.r.o.

Adresa
Liberecká 713/102, 466 01 Jablonec nad Nisou
Web
http://www.technoair.cz/